Shikoni t&235; gjitha shpalljet bazuar n&235; k&235;rkimin tuaj punetore pastrimi Shitet Blihet Jepet me qera K&235;rkohet me qera Ofrohet pun&235; K&235;rkohet pun&235; Prishtin&235; ose regjistroni nj&235; shpallje tani duke treguar se &231;far&235; &235;sht&235; ajo q&235; blini ose shisni dhe p&235;rdorni t&235; gjitha avantazhet q&235; vijn&235; nga t&235; reklamuarit n&235; MerrJep.

te dije te gatuaj 3.

Kerkoj punetore pastrimi dhe oferta profesionale online. .

00 (6 ore) paga 1500 lek dita (per 6 ore) te jete femer korrekte , punetore.

Mosha 40-50 vjec.

Listo njoftimet e. Biznes dhe pun&235; . Punetore shtepie,Pastrim Shkup, Punoj si bebisiter ne Zurich, kam kohe te lire, jam e interesuar te punoj si pastruese shtepijash, lokalesh ne kohe te l.

PUNETORE Njoftime pune - PASTRIM KIMIK LAVANDERI "ALFA" K&235;rkon t&235; pun&235;soj&235;.

. com, pasi ne jemi reklamuesi m i madh n vend. k kerkon te punesoje punetore, te cilet te jene te gatshem te punojne ne objektin tone ne Vore &183; Hidraulik.

. part-time-4-ore.

.

PUNONJESE PASTRIMI Njoftime pune - Kompani Private Kerkon te punesoje Punonjese pastrimi Mosha e kerkuar 35-50.

02 Sht 1748. 11 Qer 2337.

E diela pushim. Postuar 7 vjet m&235; par&235;.

.
.
.

.

.

Pershendetje Jam duke kerkuar Pune si Kujdestare per Femije po ashtu dhe si Punetore per Pastrim. Lista e punve tona prfshin oferta pune pr pastruese si pastruese pr shtpi, apo pastruese pr zyre, kujdestare pr fmij. Kujdes dhe Pastrim.

Kerkoj punetore per rrobaqepesi me eksperience dhe kursante te interesuarat te me kontaktojne ne kete numer tel. . 9 dit m par. . Punen.

Ofroj vend pune per pastrim zyre dhe shtepie orari 8.

kerkoj puntore - K&235;rkohet (K&235;rkoj te blej), Me qera, N&235; shitje (Shitet, Shes), K&235;rkohet me qera, Kerkoj pun&235;, Oferta pun&235; (punesim) n&235; Shqip&235;ria. Kujdes dhe Pastrim.

0693977444.

16 Qer 2311 ofert pune n SHBA.

Kerkoj pune 24 ore si sanitare ne familje pastrimgatim ose kujdestare per te moshuar ne Tirane.

Gjej pun pr kujdes dhe pastrim n Gjith Shqiprin.

Kerkoj punetore (parukiere dhe nail artist) Trusted seller.